Yönetim Kurulu

Finans Derneği

Başkan

Dr. Batuğhan KARAER

Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümünden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitenin muhasebe-finans ana bilim dalında yüksek lisans ve daha sonra İşletm..

Devamını Oku

Başkan Yardımcısı

Prof. Dr. İlhan KÜÇÜKKAPLAN

1975 yılında Denizli'de doğmuştur. 1993 yıllında İzmir Maliye Meslek Lisesi, 1997 yılında Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden me..

Devamını Oku

Genel Sekreter

Doç. Dr. Eşref Savaş BAŞÇI

1977 Yılında Çorum'da doğmuştur. 1994 yılında Kdz.Ereğli Ticaret Meslek Lisesinden mezun olan Başcı, Gazi Üniversitesi İşletme Eğitimi alanında Lisans eğitimini tamamladı. Başcı,..

Devamını Oku

Mali Sekreter

Diler KÖKLÜAĞAÇ BAHAYETMEZ

1975 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Evli ve 1 çocuk s..

Devamını Oku

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Dr.Öğr.Üyesi İbrahim Erem ŞAHİN

1977 yılında Ilgın/Konya'da doğmuştur. 1996 yıllında Konya Meram Anadolu Lisesi, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun olmu..

Devamını Oku

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Dr.Öğr.Üyesi Nizamettin BAŞARAN

Nizamettin Başaran eski adı Niğde Üniversitesi olan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Ulukışla Meslek Yüksekokulu'nda Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. 2001 yılına kadar ..

Devamını Oku

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Burcu GÜRAN ÇELİKOĞLU

1979 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Ankara'da tamamladı. 2002 yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Profesyonel iş hayatın..

Devamını Oku

ULUSLARARASI KOORDİNATÖR

Doç. Dr. Onur GÖZBAŞI

1977 Kayseri doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Kayseri'de tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde işletme lisans, Erciyes Üniversitesi'nde işletme yüksek lisans ve fin..

Devamını Oku

ULUSAL KOORDİNATÖR

Dr.Öğr.Üyesi Gizem VERGİLİ

1989 yılında Sandıklı/Afyonkarahisar'da doğdu. İlköğretimin bir kısmını Aydın'da, orta ve lise öğrenimi ise Sandıklı'da tamamladı. 2007 yılında Afyon Kocatepe Ünive..

Devamını Oku